Умови доставки та оплати
Умови доставки та оплати

УМОВИ ДОСТАВКИ ТА ОПЛАТИ

Ласкаво просимо на сторінку "Умови доставки та оплати" компанії ФОП Смеречинський Б.Б.. Нижче наведені умови, які діють для всіх наших клієнтів і забезпечують швидку та зручну доставку замовлень, а також різноманітні способи оплати.УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка: Ми здійснюємо доставку замовлень за допомогою служби доставки "Нова Пошта". Зазвичай час доставки складає від 1 до 3 днів в залежності від регіону. Під час оформлення замовлення ви можете вибрати доставку до відділення "Нової Пошти" або кур'єрську доставку.

Якщо ви бажаєте, щоб замовлення отримала інша особа, ви можете вказати її дані під час оформлення. В такому випадку, ви можете сплатити вартість доставки за неї, але це можливо лише при здійсненні онлайн-оплати замовлення на нашому веб-сайті.УМОВИ ОПЛАТИ

Способи оплати:

  1. Оплата за реквізитами: Після підтвердження замовлення нашим менеджером, ви можете здійснити оплату за реквізитами на наш рахунок UA513220010000026009310024448. Інформацію щодо оплати також надасть вам менеджер і вона буде доступна на сторінці оформлення замовлення.

  2. Оплата через еквайрингову систему Wayforpay: Ви можете здійснити оплату через платіжну систему Wayforpay. Цей спосіб оплати забезпечує швидку та безпечну транзакцію через інтернет та дозволяє здійснити оплату швидко та самостійно без підтвердження заявки менеджером.

  3. Оплата накладеним платежом для товарів у наявності. Ви маєте можливість оплатити таке замовлення безпосередньо при отриманні у відділенні Нової пошти.
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми будемо раді новим ідеям та відповімо на Ваші питання :
E-mail: bohdan.smerechynskyi@ideas.uz.ua
Телефон: +38 050 566 13 12
Соцмережі: Facebook | Instagram