ПРО НАС
Хто ми?
Цей проект виріс з рекламного агентства в Ужгороді. Так сталось, що більшість наших клієнтів працювало в сфері HoReCa. За роки співпраці з десятками закладів, ми накопичили досвід та знання, розробили сотні виробів. Це дає нам змогу забезпечувати замовників широким асортиментом виробів, а при необхідності розробляти індивідуальні проекти під найрізноманітніші потреби.

Наш клієнт не власники чи адміністратори, наш клієнт - відвідувач закладу. Саме він користуватиметься меню чи спеційницею, саме він спілкуватиметься з офіціантом в брендованій уніформі, саме він житиме в готельному номері та користуватиметься ключ-картою та інформаційними буклетами. Ми працюємо, щоб відвідувач отримував задоволення від користування нашою продукцією.

Наш ворог - замурзані та потріпані меню, які до рук брати не хочеться! Відвідувач мусить отримувати до рук меню, яка розпалюватиме його апетит. Наш біль - офіціанти, які ходять по залу хто в чому хоче.
Давайте познайомимось...
Це наша команда в обличчях. Відтепер ви знаєте нас трохи краще і сподіваємось, що це полегшить нашу співпрацю. Ми всі відкриті до розмови.
  • Віктор Фекете
    Засновник та генеральний директор
  • Богдан Смеречинський
    Виконавчий директор
    T.: +38 (066) 917 72 75
    M.: bohdan.smerechysnkyi@ideas.uz.ua
E-mail: inkoukraine@gmail.com
Телефон: +38 050 566 13 12
Соцмережі: Facebook | Instagram