ПРО НАС
Хто ми?
Цей проект виріс з рекламного агентства в Ужгороді. Так сталось, що більшість наших клієнтів працювало в сфері HoReCa. За роки співпраці з десятками закладів, ми накопичили досвід та знання, розробили сотні виробів. Це дає нам змогу забезпечувати замовників широким асортиментом виробів, а при необхідності розробляти індивідуальні проекти під найрізноманітніші потреби.

Наш клієнт не власники чи адміністратори, наш клієнт - відвідувач закладу. Саме він користуватиметься меню чи спеційницею, саме він спілкуватиметься з офіціантом в брендованій уніформі, саме він житиме в готельному номері та користуватиметься ключ-картою та інформаційними буклетами. Ми працюємо, щоб відвідувач отримував задоволення від користування нашою продукцією.

Наш ворог - замурзані та потріпані меню, які до рук брати не хочеться! Відвідувач мусить отримувати до рук меню, яка розпалюватиме його апетит. Наш біль - офіціанти, які ходять по залу хто в чому хоче.
Давайте познайомимось...
Це наша команда в обличчях. Відтепер ви знаєте нас трохи краще і сподіваємось, що це полегшить нашу співпрацю. Ми всі відкриті до розмови.
Віктор Фекете
Засновник та генеральний директор
Богдан Смеречинський
Виконавчий директор
T.: +38 (050) 566 13 12
M.: bohdan.smerechysnkyi@ideas.uz.ua
Юлія Костилєва
Менеджер по роботі з клієнтами
T.: +38 095 097 1442
M.: marketing@ideas.uz.ua
Юрій Пинзеник
Менеджер по роботі з клієнтами
T.: +38 050 738 0935
M.: yuriy.pynzenyk@ideas.uz.ua
Лєна Кузьміна
Головний дизайнер
Катя Кузьмічова
Дизайнер
Роні Шталь
Дизайнер
Лєна Миколюк
Дизайнер
Зв'яжіться з нами будь-яким зручним способом. Ми будемо раді новим ідеям та відповімо на Ваші питання :
E-mail: info@i4horeca.com.ua
Телефон: +38 050 566 13 12
Соцмережі: Facebook | Instagram